سیستم های امنیتی

سیستم های امنیتی

سیستم های امنیتی، ابزاری هستند که همراه درب ضد سرقت ، به منظور افزایش امنیت بیشتر استفاده می شوند. این سیستم ها متفاوت هستند و دارای انواع مختلفی هستند.

آلارم هشدار یکی از سیستم های امنیتی است، که در صورت بروز مشکل به صدا در می آید. برخی از انواع آلارم هشدار دارای سیم کارت هستند و شما می توانید برخی از شماره های ضروری مانند شماره مرکز پلیس و شماره تلفن همراه خود را در آن ذخیره کنید تا در صورت بروز مشکل و یا اعمال فشار به درب ضد سرقت علاوه بر این که آلارم هشدار به صدا در می آید، به صورت خودکار با مرکز پلیس نیز تماس برقرار شده و اعلام هشدار می کند.

علاوه بر آلارم هشدار یکی دیگر از انواع سیستم های امنیتی، دوربین های مدار بسته هستند که تصویر افراد را مرتبا ضبط می کند. برخی از انواع دوربین های مدار بسته علاوه بر تصویر قابلیت ضبط صدا را نیز دارند. و می توانید تمام رفت و آمد ها را بر روی تلفن همراه خود مشاهده کنید.

دوربین امنیتی

یکی دیگر از سیستم های امنیتی، قفل های امنیتی هستند، این قفل ها بر روی درب ضد سرقت نصب می شوند و امنیت درب ضد سرقت را چندین برابر می کنند. این قفل ها دارای انواع متفاوتی هستند و بسیار در بحث امنیت مهم و کارآمد هستند. برخی از انواع این قفل های ضد سرقت عبارتند از قفل های هوشمند اثر انگشتی- که فقط با اثر انگشت های افرادی که در آن تعریف شده است باز می شوند-، قفل های کارتی، قفل های کد دار – که دارای یک صفحه کلید هستند و شما می توانید با تنظیم یک کد قفل برای آن به راحتی آن را باز و بسته کنید.

یکسری از سیستم های امنیتی مخصوص شرکت ها و محیط هایی هستند که دارای رفت و آمد بالایی هستند. این سیستم ها معمولا برای کنترل رفت و آمد افراد مورد استفاده قرار می گیرد.

سیستم های امنیتی خرید سیستم های امنیتی انواع سیستم های امنیتی قیمت سیستم های امنیتی کاربرد سیستم های امنیتی فروش سیستم های امنیتی بهترین برندهای سیستم های امنیتی بهترین انواع سیستم های امنیتی